Batıkent Garantili Batarya Değişimi

Ankara Yenimahalle’de bulunan Batıkent semtinde siz değerli müşterilerimiz için her türlü telefonların batarya değişim işleri yapılmaktadır. Güvenilir hizmet anlayışıyla hareket edilerek en ucuz fiyat doğrultusunda batarya değişimi yapılıyor. Bugüne kadar sunmuş olduğumuz batarya değişim işlerinde herhangi bir sorun yaşanmadığı için, firmamız telefon tamir ve değişim işlerinde öncü firmalar arasında yer almaktadır. Orijinal yedek parça kullanarak telefonların tüm tamir işleri sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. Özel işçilik hizmeti sayesinde batarya değişim işlerini en kısa sürede yapıyoruz.  Ayrıca batarya değişim işlerinin ne kadar sürede yapıldığı ve fiyatı hakkında da sizlere bilgi verilmektedir.

Sunulan Diğer Hizmetler

Batarya değişim işlerinde müşterilere garantili hizmet sunuluyor. Değişimi yapılan telefonlar kargo aracılığıyla adresinize gönderilmektedir. Batarya değişiminin yanında Samsung ve diğer telefon markaları için sizlere;

  1. Devre tamiri
  2. Sıvılı cihaz değişimi
  3. Ekran değişimi
  4. Tuş takımı onarımı
  5. Yazılım sorunları

gibi hizmetler sunulmaktadır. Bu nedenle sizde MHA elektronik firmasına uğrayarak ya da firmayla iletişime geçerek cep telefonunuzun sorunu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir