Biz buraya ne yazarsak yazalım, müşterimiz olmadan kalitemiz hakkında net bir fikir sahibi olamayacağınızı biliyoruz. Bu yüzden, yaptığımız işlerden daha sonrası, destek garantisi sunuyoruz. Biz, hizmetlerimize güveniyoruz.

2010 yılından beri Ankara Batıkent'te, siz değerli müşterimize telefon, bilgisayar, tablet, led ve lcd tamiri için bakım onarım hizmeti vermekteyiz. Yanı sıra aksesuar ve orjinal yedek parça hizmeti veren iletişim MHA, müşteri memnuniyeti, yerinde teknik servis, güvenilirlik ve güler yüzlü personeliyle, bu alanda akla gelen ilk teknik servislerden birisi olmayı başarmıştır.

iPhone, samsung, huawei, sony, Lg, Xiomi, Google, Htc gibi markaların, bakım onarımını profesyonelce tamirini gerçekleştirmekte ve yedek parçasını tedarik etmekteyiz.

Mha Bilişim, alanında yetkinlik belgelerine sahip 4 kişilik deneyimli ekibiyle, yüksek düzeyde onarım kalitesi, en uygun fiyat garantisi ve müşteri memnuniyetini ilk hedef olarak belirlemiştir.

1978 yılından bu yana elektronik bilgisine sahip olan iş yeri sahibi olan Azer Ağır, bu sektörde öncü gelmiş isimi bilindik olan ustalardan'dır. Led tv tamiri, lcd tv tamiri, cep telefonu ve bilgisayar bakım onarım hizmeti yapan Mha bilişim sektör lideri olmayı planlayıp çalışmalarını özen ve titizle yapmaktadır.