Biz buraya ne yazarsak yazalım, müşterimiz olmadan kalitemiz hakkında net bir fikir sahibi olamayacağınızı biliyoruz. Bu yüzden, yaptığımız işlerden daha sonrası, 24/7 destek garantisi ve hosting hizmetlerimizde iade garantisi sunuyoruz. Biz, hizmetlerimize güveniyoruz.

Kalite Politikamız

2014 yılından beri, Mha yazılım olarak “en uygun ücretlerle en iyi hizmet sunabilmek” anlayışı ile çalışmaktayız. Bu anlayışımız sayesinde geride bıraktığımız 5 yıl sürenin sonunda, büyük bir müşteri potansiyelini elde etmiş haline geldik. Siz değerli müşterilerimizin işinin ve web sitelerinin ne kadar önemli olduğunu bildiğimiz için, 365 gün 7/24 çalışmakta ve her soruna en hızlı şekilde müdahele edilmesini sağlamaktayız.

Biz sadece ticaret yapmıyoruz. Kendimizi, yaptığımız işi geliştirmeye adayarak verdiğimiz hizmetlerde başka hiçbir yerde bulunmayan, kendi geliştirdiğimiz sistemleri kullanıyoruz. Geliştirdiğimiz yedekleme çözümleri, hizmet kontrol mekanizmaları gibi yazılımları hem sizlerin kullanımına sunuyor, hem de diğer firmalara örnek ve öncü olarak onlara da yazılım hizmetleri sağlıyoruz. Yazılım geliştirme konusundaki tecrübemizi web hosting hizmetleri ile birleştiriyor, böylece sadece kendimize özel sistemlerle sizlere çok daha iyi hizmetler sunuyoruz.

Siz değerli müşterilerimiz sayesinde her geçen gün altyapımızı güçlendirmeye ve büyümeye devam etmekteyiz. Sunduğumuz hizmetlerin her noktasında “daha iyi ne yapabiliriz” düşüncesi ile, sürekli olarak geliştirmeler uygulamaktayız. Türkiye’nin en önde gelen yazılım geliştirme ve tasarım şirketlerinden birisi olmak istememizin sorumluluğu ile her geçen gün sizlere daha iyi hizmet verebilmek için aralıksız çalışmaya devam etmekteyiz.

blog (11)
blog (33)